АДМІНІСТРАТОР

  • о. Ігор Ранця (висвячений на священика Львівської архиєпархії 29 березня 2015 року, служив сотрудником парафії від 6 жовтня 2017 року до 1 лютого 2019, від 1 жовтня 2019 року і до відкликання призначений адміністратором парафії)

СОТРУДНИКИ

  • о. Володимир Пендзей (висвячений на священика Львівської архиєпархії 29 травня 2016 року, призначений сотрудником парафії від 10 жовтня 2017 року до відкликання)
  • о. д-р Любомир Филипчак (висвячений на священика Львівської архиєпархії 25 серпня 2013 року, призначений сотрудником парафії на термін від 13 травня 2020 року до 31 грудня 2021 року)
  • о. Василь Пурій исвячений на священика Паризької єпархії, призначений сотрудником парафії від 9 лютого 2021 року до відкликання)

ДИЯКОН

  • д. Славко Чізмар (висвячений на диякона Паризької єпархії 20 квітня 2019 року)

МОНАХИНІ

  • с. Ірина Козій, СНДМ
  • с. Надія Ковальчик, СНДМ

СЕМІНАРИСТИ

  • бр. Олександр Білик
  • бр. Богдан Бурко